Category Archives: Õpetajad

Raikküla Kooli õpetajad

Õpetajad:

Nimi Õppeaine e-mail
Helve Estrin 1.-2. klassi klassiõpetaja estrinhelve@gmail.com
Gerta Kaselaan lisaõpe, 7.-8. klass eesti keel ja matemaatika gertakaselaan@gmail.com
Milvi Kipper ajalugu, inimeseõpetus milvikipper6@gmail.com
 Aili Aus inglise keel, tüdrukute kehaline kasvatus aus.aili@gmail.com
Hinge Luukas TKL klassiõpetaja hinge.luukas@mail.ee
Liia Suup käsitöö, lisaõppe õpetaja, arvutiõpetaja, haridustehnoloog liiasuup@gmail.com
Silja Põder hooldusklassi klassiõpetaja silja.poder@gmail.ee
Viljo Sinikas poiste kehaline kasvatus, spordiring viljo@raplakk.ee
Maaja Suursild kunstiõpetus, algkalsside tööõpetus, 3.-4. klass matemaatika, loodusõpetus ja inimeseõpetus maajaa@hot.ee
Tiiu Tammoja eesti keel 3.- 4 ja 9. klass ttammoja@hot.ee
Jaak Võsa tööõpetus 5.klass – lisaõpe jaak.vosa@gmail.com
Ede Jakobson 5. klassi klassiõpetaja, õpiabirühma õpetaja edejakobson@gmail.com
Anne Paluoja 6. klassi klassiõpetaja, rahvatantsuringi juhendaja annepaluoja7@gmail.com
Tiia Kiviselg 9. klassi matemaatika kiviselgtiia@gmail.com
Raivo Rebane lisaõppe õpetaja, poiste tööõpetus 9. klass raivo@yx.ee
Liis Põder lisaõppe õpetaja
Margit Sarri muusikaõpetus, muusikaterapeut  margitsarri@gmail.com