Õpikeskkonnad

Kasulikud lingid:

Aineõpetaja digikogumik

Valik digivahendid e-õppe läbiviimiseks aineõpetajalt aineõpetajale. Kogumiku autoriteks on HITSA Digivõtme koolitusprogrammi koolitajad ja seda täiendatakse jooksvalt.

Kogumik on jagatud kaheks: ainealased ja aineülesed digivahendid.

E-koolikott

E-koolikott on digitaalse õppevara portaal, mis sisaldab õppematerjale lasteaedadele, koolidele ja kutsekoolidele. E-koolikott võimaldab õpetajatel rikastada ainetunde kaasaegsete õppematerjalidega.

Aineõpetaja digikogumik

Kogumik on jagatud kaheks: ainealased ja aineülesed digivahendid.

E-koolikott