Raikküla Kool

General information
  • Raikküla küla, Rapla vald, 78402, Raplamaa

  • 489 2428

  • Kantselei: E-N kell 8.30 - 16.00; R kell 8.30 - 13.00

Parking

Koolimaja kõrval

Contact

Filter

All Management Teachers Employees Managing board

Job position
 
Management (5)

Andres Muddi

Director
+372 5332 7406
andres.muddi@raikkylakool.eu

Reception time:

E 9.00 - 10.00

Tiia Kiviselg

Study councilor
+372 5308 7762
tiia.kiviselg@raikkulakool.ee

Reception time:

N 12.00 - 14.00

Raivo Rebane

Development manager
+372 508 6946
raivo.rebane@raikkulakool.ee

Reception time:

T 8.00 - 9.00

Liia Moorits

History
liia.moorits@raikkulakool.ee

Reception time:

E 9.00 - 15.00
T-N kokkuleppel õpetajaga

Ene Oisalu

Mathematics
+37253449892
ene.oisalu@raikkulakool.ee

Reception time:

N 10.40 - 13.00
Teachers (16)

Gerta Kaselaan

Õpetaja
gerta.kaselaan@raikkulakool.ee

Reception time:

T 14.35 - 15.10

Milvi Kipper

Õpetaja
milvi.kipper@raikkulakool.ee

Reception time:

K 13.00 - 13.45

Aili Aus

Õpetaja
aili.aus@raikkulakool.ee

Reception time:

E 13.55 - 14.30

Hinge Luukas

Õpetaja
hinge.luukas@raikkulakool.ee

Reception time:

E 14.30 -15.10

Liia Moorits

Õpetaja
liia.moorits@raikkulakool.ee

Reception time:

K 12.55 - 13.35

Silja Põder

Õpetaja
silja.poder@raikkulakool.ee

Reception time:

T 13.35 - 14.20

Viljo Sinikas

Õpetaja
viljo.sinikas@raikkulakool.ee

Reception time:

N 13.55 - 14.35

Maaja Suursild

Õpetaja
maaja.suursild@raikkulakool.ee

Reception time:

K 14.35 - 15.10

Tiiu Tammoja

Õpetaja
tiiu.tammoja@raikkulakool.ee

Reception time:

K 13.55 - 14.30

Jaak Võsa

Õpetaja
jaak.vosa@raikkulakool.ee

Reception time:

K 15.50 - 16.25

Ede Jakobson

Õpetaja
ede.jakobson@raikkulakool.ee

Reception time:

N 13.55 - 14.30

Anne Paluoja

Õpetaja
anne.paluoja@raikkulakool.ee

Reception time:

T 13.55 - 14.30

Tiia Kiviselg

Õpetaja
tiia.kiviselg@raikkulakool.ee

Reception time:

K 13.55 - 14.30

Raivo Rebane

Õpetaja
raivo.rebane@raikkulakool.ee

Reception time:

K 11.45 - 12.30

Margit Sarri

Õpetaja
margit.sarri@raikkulakool.ee

Reception time:

R 11.45 - 12.30

Ene Oisalu

Õpetaja
ene.oisalu@raikkulakool.ee

Reception time:

N 13.55 - 14.30
Employees (8)

Kaia Valli

Sekretär/andmekaitsespetsialist
+372 489 2428
kaia.valli@raikkylakool.eu


Ilse Mägi

Finantsspetsialist
ilse.magi@raikkylakool.eu


Liis Põder

Kokk
liis.poder@raikkulakool.ee


Mare Tuul

Kokk
mare.tuul@raikkulakool.ee


Mailis Saar

Söökla abitööline
mailis.saar@raikkulakool.ee


Külli Sinikas

Öökasvataja
kulli.sinikas@raikkulakool.ee


Endel Küttis

Öökasvataja
endel.kuttis@raikkulakool.ee


Marianne Laja

Öökasvataja
marianne.laja@raikkulakool.ee

Managing board (15)

Kärt-Tiia Kipper

Logopeed
karttiia.kipper@raikkulakool.ee

Reception time:

T 13.55 - 14.30

Katri Kranach

Õpetaja-eripedagoog
katri.kranach@raikkulakool.ee

Reception time:

N 13.35 - 14.20

Birgit Kusmin (lapsehoolduspuhkusel)

Füsioterapeut
birgit.kusmin@raikkulakool.ee


Aive Hirs

Psühholoog
aive@onk.ee

Reception time:

K 9.00 - 15.00

Karin Leppik

Kooliõde
karin.leppik@raikkulakool.ee

Reception time:

E 9.00 - 10.00
N 8.30 - 9.30

Kaie Heremann

Kasvataja
kaie.hermann@raikkulakool.ee


Sirje Hallap

Kasvataja
sirje.hallap@raikkulakool.ee


Marvi Väli

Kasvataja
marvi.vali@raikkulakool.ee


Maris Väli

Õpetaja abi
maris.vali@raikkulakool.ee


Ave Kadarik

Õpetaja abi
ave.kadarik@raikkulakool.ee


Ene Rooväli

Õpetaja abi
ene.roovali@raikkulakool.ee


Marek Saumann

Pikapäevarühma õpetaja
marek.saumann@raikkulakool.ee


Peeter Rahkemaa

Õpetaja abi
peeter.rahkemaa@raikkulakool.ee


Maire Põder

Kasvataja
maire.poder@raikkulakool.ee


Ene Oisalu

Mathematics
ene.oisalu@raikkulakool.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Raikküla Kool

General information
  • Raikküla küla, Rapla vald, 78402, Raplamaa

  • 489 2428

  • Kantselei: E-N kell 8.30 - 16.00; R kell 8.30 - 13.00

Parking

Koolimaja kõrval

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.