Raikküla Kool

Üldinfo
Parkimine

Koolimaja kõrval

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Tugispetsialistid

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Andres Muddi

Direktor
+372 5332 7406
andres.muddi@raikkylakool.eu

Vastuvõtuaeg:

E 9.00 - 10.00

Vello Kübar

Õppejuht
oppejuht@raikkulakool.ee

Vastuvõtuaeg:

E, K, R 9.00 - 13.00

Raivo Rebane

Majandusjuht
+372 5086 946
raivo.rebane@raikkulakool.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K 8.30 - 9.00

Õie Kopli-Mäekivi

Sotsiaalpedagoog
+372 5344 9892
oie.kopli@raikkulakool.ee

Vastuvõtuaeg:

R 9.00 - 11.35
Õpetajad (18)

Aili Aus

Õpetaja
aili.aus@raikkulakool.ee


Hinge Luukas

Õpetaja
hinge.luukas@raikkulakool.ee


Liia Moorits

Õpetaja-haridustehnoloog
liia.moorits@raikkulakool.ee

Vastuvõtuaeg:

E 8.00 - 9.45

Silja Põder

Õpetaja
silja.poder@raikkulakool.ee


Viljo Sinikas

Õpetaja
viljo.sinikas@raikkulakool.ee


Maaja Suursild

Õpetaja
maaja.suursild@raikkulakool.ee


Tiiu Tammoja

Õpetaja
tiiu.tammoja@raikkulakool.ee


Jaak Võsa

Õpetaja
jaak.vosa@raikkulakool.ee


Sirje Hallap

Õpetaja
sirje.hallap@raikkulakool.ee


Ede Jakobson

Õpetaja
ede.jakobson@raikkulakool.ee


Anne Paluoja

Õpetaja
anne.paluoja@raikkulakool.ee


Tiia Kiviselg

Õpetaja
tiia.kiviselg@raikkulakool.ee


Raivo Rebane

Õpetaja
raivo.rebane@raikkulakool.ee

Vastuvõtuaeg:

K 10.50 - 11.35

Ene Lillipuu

Õpetaja
ene.lillipuu@raikkulakool.ee


Loore Ots

Õpetaja
loore.ots@raikkulakool.ee


Helen Kaljumäe

Õpetaja
helen.kaljumae@raikkulakool.ee


Kristi Preimann

Õpetaja
kristi.preimann@raikkulakool.ee


Signe Talisoo

Õpetaja
signe.talisoo@raikkulakool.ee

Töötajad (8)

Kaia Valli

Sekretär/andmekaitsespetsialist
+372 489 2428
kaia.valli@raikkylakool.eu


Ilse Mägi

Finantsspetsialist
ilse.magi@raikkylakool.eu


Liis Põder

Kokk
liis.poder@raikkulakool.ee


Mare Tuul

Kokk
mare.tuul@raikkulakool.ee


Mailis Saar

Söökla abitööline
mailis.saar@raikkulakool.ee


Külli Sinikas

Öökasvataja
kulli.sinikas@raikkulakool.ee


Endel Küttis

Öökasvataja
endel.kuttis@raikkulakool.ee


Marianne Laja

Öökasvataja
marianne.laja@raikkulakool.ee

Tugispetsialistid (14)

Anne-Mari Käär

Füsioterapeut
annemari.kaar@raikkulakool.ee


Katri Kranach (lapsehoolduspuhkusel)

Õpetaja-eripedagoog
katri.kranach@raikkulakool.ee


Birgit Kusmin (lapsehoolduspuhkusel)

Füsioterapeut


Aive Hirs

Psühholoog
aive.hirs@onk.parnu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 9.00 - 15.00

Karin Leppik

Kooliõde
karin.leppik@raikkulakool.ee

Vastuvõtuaeg:

E 8.00 - 14.00
N 9.00 - 15.00

Kaie Heremann

Kasvataja
kaie.hermann@raikkulakool.ee


Marvi Väli

Kasvataja
marvi.vali@raikkulakool.ee


Maris Väli

Õpetaja abi
maris.vali@raikkulakool.ee


Ave Kadarik

Õpetaja abi
ave.kadarik@raikkulakool.ee


Ene Rooväli

Õpetaja abi
ene.roovali@raikkulakool.ee


Maire Põder

Kasvataja
maire.poder@raikkulakool.ee


Peeter Rahkemaa

Õpetaja abi
peeter.rahkemaa@raikkulakool.ee


Õie Kopli-Mäekivi

Sotsiaalpedagoog
oie.kopli@raikkulakool.ee


Tiia Kiviselg

Logopeed
tiia.kiviselg@raikkulakool.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Raikküla Kool

Üldinfo
Parkimine

Koolimaja kõrval

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.